POZNAJMY SIĘ!

Co łączy serial Friends, pięciolatkę zafascynowaną angielskim i Twój progres w nauce języka? To NellyTheTeacher!

Cześć, nazywam się Kornelia Kruszka i zapraszam Cię za kulisy mojej przygody z językiem angielskim, która zawodowo trwa już ponad 10 lat.

Na początek wyjaśnijmy, o co chodzi z tą pięciolatką…

Uwierzysz lub nie, ale moja miłość do angielskiego zaczęła się od zabawy w szkołę i nauki wymowy “hamburger” - /ˈhæmˌbɜː.ɡər/. Nauczyciel - wujek Maciej, uczył mnie i moje kuzynki (lat 7 i 5), po prostu rozmawiając z nami po angielsku. My naprawdę gadałyśmy! Scenki, dialogi, gry, historie - uśmiecham się, jak tylko o tym myślę.

Wtedy to była dla mnie magia, dzisiaj wiem, że jego pasja, wiedza i metody naprawdę działały i nadal działają!

Czym skorupka za młodu nasiąknie, to później może wykorzystać, więc to właśnie wtedy, między regałami pełnymi książek, na kolejnej lekcji z wujkiem powstała NellyTheTeacher.

NellyTheTeacher, czyli…

FRIENDS!

Tak, jestem prawdziwą fanką tego serialu. Obejrzałam wszystkie odcinki, potem znowu i znowu. I znowu. Fragmenty, sytuacje, scenki z serialu wykorzystuję na lekcjach. Ale! Najważniejszą inspiracją jest atmosfera. Na zajęciach spotykamy się, żeby porozmawiać jak dobrzy znajomi. Swobodnie, o najróżniejszych tematach, angażując każdego.

ROZMOWY

Poduszka finansowa, kto powinien płacić na pierwszej randce, neuromarketing, work-life balance w postpandemicznym świecie - jeśli na hasło “rozmowy” pomyślałeś o wymuszonych konwersacjach o niczym, to nie tutaj! Podejmujemy tematy, na które naprawdę warto rozmawiać - proponuję je ja, ale też kursanci, więc nie ma mowy o nudzie.

ANGIELSKI OD ZAWSZE I NA ZAWSZE

Dopiero zaczynasz z angielskim? A może umiesz już dużo, ale boisz się mówić? Chcesz mieć kontakt z językiem i szlifować swój akcent? Byłam na Twoim miejscu. Zaczynałam od tego, że na studiach, bałam się mówić - tak, ja NellyTheTeacher! Ale jeśli mi udało się przełamać, jeśli dzięki moim metodom przełamały się setki osób, Ty też możesz. Tylko pozwól sobie rozwinąć skrzydła ❤.

GOTOWA/Y MÓWIĆ LEPIEJ?

Spróbuj. Niech się dzieje!
Poprowadzę Cię krok po kroku od poziomu językowego, na którym
jesteś teraz, aż do takiego, na którym od zawsze pragniesz być.

NAJWIĘCEJ CZASU
DLA CIEBIE

ZAJĘCIA SOLO

I'll be there for you

600 PLN

(150 zł za lekcję)
4 lekcje x 60 minut
NAJNIŻSZA
CENA

ZAJĘCIA W TRIO

Central Perk

356 PLN

(89 zł za lekcję)
4 lekcje x 60 minut
Napisz do mnie

ZOBACZ, CO O MOICH KURSACH
MÓWIĄ INNI

Dołącz do osób, które z angielskim się kumplują.
Bez presji, bez perfekcjonizmu, bez stresu.
Bo mówić można tak po prostu - tak Ty też!

Karina

Lekcje z Kornelią dzięki miłej i przyjaznej atmosferze mijają bardzo szybko. W żadnym wypadku nie czuje się przymuszenia czy znudzenia. Pracujemy na materiałach autentycznych (nagrania, artykuły), dzięki czemu lekcje nie są  "podręcznikowe", a są interesujące, rozwijające i zapewniają solidną dawkę, czasem nieoczywistego, słownictwa.

Radek

Zdecydowanie polecam naukę języka angielskiego z Kornelią! Jest osobą ambitną i zmotywowaną, potrafiącą dostosować metody nauczania do oczekiwań i poziomu ucznia. Na własnym przykładzie widzę, że jej metody przynoszą wymierne korzyści. Dzięki niej w końcu przełamałem barierę językową. Lekcje z nią to sama przyjemność, w których widać pasję i zamiłowanie do tego, co robi. Dlatego szczerze zachęcam wszystkich, którzy cenią sobie profesjonalizm, wiedzę, zaangażowanie oraz chcą stale doskonalić swoje umiejętności językowe, do rozpoczęcie współpracy z Kornelią. Gwarantuje, że dzięki Niej osiągnięcie swoje cele.

Karolina

Moja przygoda z nauką języka angielskiego w " Się mówi" zaczęła się 3 lata temu i trwa nadal. Cenię sobie indywidualne podejście, ciekawe i merytoryczne lekcje oraz luźną atmosferę. I co najważniejsze - przełamałam blokadę przed mówieniem. Teraz mogę bez problemu wyjechać na wakacje i nie stresować się, że nie potrafię wydukać ani słowa po angielsku. Szczerze polecam kurs języka angielskiego w tej szkole.

Roman

Serdecznie polecam naukę języka nagielskiego z Kornelią. Zajęcia są bardzo przyjemne, bezstresowe i profesjonalne, W końcu zacząłem robić istotne postępy. Czuję się zdecydowanie pewniej podczas spotkań firmowych w języku angielskim. Każda lekcja jest bardzo ciekawa, ułożona pod ucznia, pod jego potrzeby i preferencje. Po wielu latach spędzonych w różnych szkołach, w zasadzie bez efektu, tym bardziej jestem pewien, że Konelia reprezentuje najwyższy poziom! Bardzo Ci dziękuję Kornelio!

Iza

Świetna atmosfera, profesjonalne podejście  i ogromna cierpliwość, nawet do mnie i mojego wiecznego braku czasu na odrobienie pracy domowej. Dzięki Kornelii pokonałam swoje bariery językowe, a nie było to łatwe zadanie. Polecam i dziękuję

Paulina

Jestem bardzo zadowolona z nauki języka angielskiego z Kornelią. Na samym początku ustaliłyśmy moje priorytety - nauka słownictwa biznesowego oraz wyłapywanie popełnianych przeze mnie błędów gramatycznych podczas płynnej konwersacji. Kornelia po każdych zajęciach dawała mi cenny feedback i wskazówki do samodzielnej nauki. Po zakończonym kursie podczas wyjazdu zagranicznego od razu widziałam i czułam efekty naszej pracy - poszerzone słownictwo oraz większa pewność siebie podczas rozmów. Zdecydowanie polecam!

Ola

Long story short, I stumbled upon Nelly's profile by accident and I find this the best accident in my life! 🙂 Nelly is very professional and always well prepared for lessons. Besides, she is a lovely and charming person who is able to cheer me up so I feel that I found not only a teacher but also a good friend! Lessons with her are engaging and diverse so if you want to brush up your English, you are in the right place!

Kinga

🦞Could I BE any more excited to be one of Nelly's students? Even though I’ve had only several lessons with her, I've already noticed some progress. She pays attention to all those small details which helps me to sound more native. What's more, she's so nice and positive that every lesson with her is just a pure pleasure. Being a fluent speaker is one of my greatest dreams and I truly believe that with her it will be finally possible. I can highly recommend her to everyone!

Halinka

The most important thing I wanted from these classes was to overcome my fear of speaking English. And with Kornelia, I’ve already made significant strides!Each topic is perfectly matched to my preferences. The materials are extremely useful not only for improving my English skills, but also my lifestyle. The one thing about these lessons that I appreciate the most is that with Kornelia you don't feel like a student. The atmosphere is so cheerful and casual that you have a feeling that you are just having a great time talking with a friend. So it turnes out that you are learning something new and practicing your skills without being aware of it.I am convineced that Kornelia is a great teacher! She inspires and motivates me to go forward.

Agata

Kornelia had been my English teacher for nearly 2 years. I am very happy I have met her as I spent an absolutely fabulous time with her learning a new language which at the time was my priority. Kornelia is very professional and knowledgeable, each class was valuable for me and I was always looking forward to another one. I passed my English A-level remarkably well and shortly after I got accepted to the university in the UK. I definitely recommend her as an English teacher.

Ania

Lessons with Kornelia are a pleasure. She enthuses me with her passion for English. Kornelia is always engaged and well prepared, we discuss up-to-date issues and that motivates me to learn more. She adjusts exercises to my needs and gives me feedback at the end. Our lessons are like meetings with a friend and a demanding teacher at the same time.

Ewa

I highly recommend English lessons with Nelly! She’s a great teacher with a real passion during the meetings you can learn how to speak and think in English, how to use it in common and business situations. And most importantly, everything in the best atmosphere you can only imagine!